Karcsinak
2015-03-23
A Doman-módszer témája Szülő klubunkon
2016-02-01

Az Angyalszív Down Alapítvány 2016. január második felében olyan eseményt tartott, mely első sorban most nem a gyerekeknek szólt. A nyíregyházi Csodavár Korai Fejlesztő Központ és Játszóházban gyűltek össze azok a családok, szülők, akik a CSOK rejtelmeibe kívántak betekintést nyerni. Előadónk, Katonáné Szép Erzsébet, a CIB Bank Lakossági Fiókigazgatója tartott előadást az újonnan meghozott változásokról, a CSOK előnyeiről, lehetőségeiről. A jelen lévők teljes körű tájékoztatást kaptak. A szülő klubok hamarosan folytatódnak, egyéb témákkal gyarapítjuk a repertoárt, és reméljük, hogy legalább hasonlóan szép számmal érdeklődnek az érintettek az aktualitások, az érdekességek, a családokat érintő hírek iránt.