Sport Poha-Rak program a Szülőklubban
europlakat_final_javitva_preview+
Első Nemzetközi Kromoszóma Karnevál Budapesten
2016-03-05

“Szülők vagyunk” klub újabb eseménye a kisgyermekkor fejlődését vezette végig 0-6 éves korig. A Portage modellt használva megismerkedhettünk azokkal a fejlődési lépcsőfokokkal, melyeken keresztül a gyermekek eljutnak az iskolaérettség szintjére. Az egyes mérföldköveket a gyerekek természetesen saját ütemükben érik el. Nem életkorokban, hanem fejlettségi szintekben gondolkodva igyekszünk segítséget adni gyakorlati tanácsokkal, hogy az egyes fejlődési stádiumokat hogyan lehet megalapozni a gyerekekkel. Megbeszéltük, hogy a szakértői bizottság milyen tesztekkel és milyen alapelvekkel méri fel a gyerekeket. A klubon minden jelentkező egy fejlődési skálát kapott ajándékba, amivel a saját gyerekedet otthon is meg tudod figyelni, és fel tudod mérni, mely területek az erősek és melyek azok, ahol fejlesztésre szorul.

NEA-TF-15-M-1093 PortagemodellI